atgal
Ar lengva senti Lietuvoje? 100-metis Antanas Kvoščiauskas – apie sveikatos patarimus ir malonumą bendrauti
2016-12-10

Antanas mus pasitinka savo namuose – tiesus, guvus, su kupeta žilų plaukų, pasipuošęs kostiumu, stovintis prie atdaro lango ir žvelgiantis į Žaliakalnio vaizdus. Vėliau, jau pokalbio pabaigoje, prasitaria, kad jam didžiausia dovana – galimybė bendrauti ir kalbėtis su žmonėmis. Ir tai pati geriausia artėjančio gimtadienio dovana!

Už tai, kad Antanas sutiko duoti interviu 15min ir papasakoti apie savo spalvingą gyvenimą, reikėtų dėkoti „Sidabrinei linijai“. Tai iniciatyva, itin reikalinga Lietuvai ir garbaus amžiaus žmonėms, kadangi siūlo jiems draugystės ir bendravimo paslaugą telefonu.

„Facebook“ skelbimas apie tai, kad šimtametis Antanas ieško telefoninio draugo, sužavėjo ne vieną. Tiesa, Antanas internetu nesinaudoja, tačiau žmogų, su kuriuo galėtų kartkartėmis pasikalbėti, – susirado. Juokauja, kad tas draugas, meno istorikas, irgi mėgsta pakalbėti, kaip, beje, ir pats Antanas – tuo įsitikinome patys. O šio vyro istoriją sutalpinti ne taip paprasta, kaip pats šimtametis pabrėžia, „viską pasakoti reikia pagal eiliškumą“.

Daugiau apie Antano gyvenimą, patirtį ir patarimus bei „Sidabrinės linijos“ paslaugą skaitykite Astos Kaušakienės straipsnyje

 

subscribe
mail Prenumeruokite naujienlaiškį