„Sidabrinė linija“

Kiekvienam po žodį

 

TAPK SAVANORIU | PAŠNEKOVŲ ATSILIEPIMAI | VIENIŠUMO MAŽINIMO POVEIKIS 

„Sidabrinė linija“ yra nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga vienišiems garbaus amžiaus žmonėms. Siūlome galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti.  

„Sidabrinė linija“ padeda spręsti visuomenės ir vyresnio amžiaus žmonių vienišumo, socialinės atskirties ir bendravimo trūkumo problemas, suteikdama senoliams galimybę vėl džiaugtis oriu, prasmingu, visaverčiu gyvenimu. Ši iniciatyva nesiekia konkuruoti ar atkartoti kitų jau veikiančių pagalbos garbaus amžiaus žmonėms priemonių, o veikiau priešingai, jas papildyti, suteikti reikiamą pagalbą „čia ir dabar“ ar būti tarpininku, padedančiu garbaus amžiaus žmonėms surasti ieškomų paslaugų teikėjus.

„Sidabrinė linija“:

> Padeda sukurti draugystės, artumo ir bendravimo ryšį;

> Mažina atskirtį bei stiprina saugumo jausmą vyresniame amžiuje;

> Įgalina garbaus amžiaus žmones susidoroti su sunkumais;

> Praskaidrina nuotaiką bei gerina psichinę sveikatą;

> Įkvepia įgyvendinti pamirštas svajones.

> Suteikia džiaugsmo, vilties ir noro gyventi.

Kviečiame visus garbaus amžiaus žmones aktyviai naudotis „Sidabrine linija“: skambinkite 8 800 800 20 jau dabar, registruokitės arba registruokite savo artimuosius, kaimynus ir draugus, juk šiltas, nuoširdus pokalbis – tai, ką branginame kiekvienas!

„Sidabrine linija“ naudotis paprasta, saugu ir nieko nekainuoja. Pasikalbėkite su žmogumi, kuriam rūpi, kaip jaučiatės šiandien.

SPAUSKITE ČIA IR SUŽINOKITE DAUGIAU KAIP VEIKIA „SIDABRINĖ LINIJA“