Naujienų filtravimas

Naujienos

2018-10-08

Rugsėjo pabaigoje M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas kartu su partneriais Varėnos socialinių paslaugų centru, BĮ „Varėnos globos namai“ ir Varėnos neįgaliųjų draugija pradėjo įgyvendinti dvejų metų trukmės projektą „Psichosocialinė pagalba telefonu socialinę atskirtį patiriantiems senyvo amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir jų šeimos nariams“.

2018-06-21

Tęsiame „Sidabrinės linijos“ savanorių asmeninės bendravimo su garbaus amžiaus pašnekovais patirties ir įspūdžių pasidalinimo ciklą. Šįkart – šiltas ir nuoširdus Žydrūnės Marčiulionienės pasakojimas apie pažintį ir pirmuosius pokalbius su 88-erių p. Jonu iš Alytaus.

2018-06-18

Kęstutis Miškinis į mūsų savanorių gretas įsiliejo vos prieš kelis mėnesius. Kaip pats sako, senjorai yra nustumti į šalį, norisi, kad jie kuo mažiau jaustųsi vieniši. Šiandien Kęstutis jau turi pašnekovę p. Danutę, bendrauja su ja kaip su savo močute ir džiaugiasi taip netikėtai ir nelauktai sutikęs tokių žmonių – tikrų Dievo dovanų – savo gyvenimo kelionėje; jie praturtina, padeda augti, keičia požiūrį, praplečia akiratį bei moko su džiugesiu bei atvira širdimi žvelgti į kitą žmogų.

Visą Kęstučio pasakojimą ir pirmojo pokalbio su p. Danute įspūdžius skaitykite toliau.

subscribe
mail Prenumeruokite naujienlaiškį