MC Investments

Netradicinis investavimas. Pasitik ateitį šiandien

„MC Investments“ yra nepriklausoma alternatyviųjų investicijų fondų paieškos, analizės, atrankos ir rinkodaros bendrovė, savo paslaugas teikianti profesionaliesiems investuotojams visame pasaulyje. Nuolatinė geriausių idėjų ir galimybių paieška leido mums išvystyti specializuotus analitinius įgūdžius, sukurti sistemingą vertinimo procesą bei išaugintį 20 mlrd. JAV dolerių turto valdantį fondų valdytojų kontaktų tinklą.  

Mes kasdien ieškome, analizuojame, vertiname ir savo klientams pristatome išskirtines strategijas, fondus ir jų valdytojus, kurie veikia mažai arba visiškai su tradicinėmis kapitalo rinkomis nesusijusiose turto klasėse, teikiame tam reikalingą verslo plėtros, pardavimų ar analitinę pagalbą bei konsultacijas.

Mes sparčiai plečiame savo veiklos geografiją bendradarbiaudami su verslo partneriais visame pasaulyje. Šiuo metu mūsų klientais yra finansų institucijos jau 16 pasaulio šalių: Čekijoje, Didžiojoje Britanijoje, Hong Konge, Indonezijoje, Israelyje, JAV, Kinijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Olandijoje, Rusijoje, Singapūre, Švedijoje, Šveicarijoje, Vidurio Rytuose, kurios kartu į mūsų atrinktus fondus investavo jau daugiau nei 200 mln. JAV dolerių.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie alternatyviųjų investicijų fondus, jų kuriamą vertę ir kuo mes galime jums būti naudingi.