atgal
M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo Kėdainių atstovybė pradeda darbą
2017-12-28

VĮ Registrų centras įregistravo M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo Kėdainių atstovybę, ir ji oficialiai pradeda darbą.

„Tai jau antroji regioninė fondo atstovybė, kuri leis mums aktyvinti ir plėsti savo veiklą vidurio Lietuvoje, stiprinti Draugiškos senatvei šalies judėjimą, pritraukti papildomo finansavimo vykdomų projektų tęstinumui ir plėtrai“, – sakė fondo vadovas Marius Čiuželis.

„M. Čiuželio labdaros ir paramos fondą ir jo vykdomą projektą „Sidabrinė linija“ atradau vedina noro išreikšti save kūrybiškai, norėdama išgirsti ir užrašyti senolių istorijas, gyvus liudijimus, prisiminimus, kurie, tikiu, būtų įdomūs ir šiandien. Aktyvia socialine veikla noriu prisidėti prie draugiškos senatvei šalies kūrimo“, – sako paskirtoji atstovybės vadovė Valda Kairiūnienė.

Savo profesinę karjerą Valda pradėjo 1996 m. nuo buhalterės - asistentės pareigų. Vėliau dirbo prekybos centro administratore, importo ir eksporto prekių deklarante, pardavimų vadybininke, o vėliau baldų gamybos vadove, vadovaudama pačios suburtam 17-kos žmonių kolektyvui. 2009-2017 metais Valda dirbo savo svajonių darbą Kėdainių knygyno „Pegasas“ vadove „Alma littera“ įmonių grupėje. 

Nuo šių metų balandžio veikia pirmoji regioninė M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo atstovybė Varėnoje. 

subscribe
mail Prenumeruokite naujienlaiškį